gulet kiralama marmaris No Further Mystery

Nişanar, 33 metre uzunluğundaki yata gelen misafirlerinin genelde Türkiye sularındaki koylarda tatil gitmek istediğini belirterek, "Teknedeki kabinlerimiz ve salonumuz çok geniş ve geniş.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve Mahremiyet metni'ni onaylıyorum. Vesile ve kampanyalardan haberdar sarhoş olmak istiyorum.

Haftalık turların teknesine ve verilen görev kalitesine gereğince bileğustalıktiğini anlatan Dağar, mega yat klasındaki teknelerin haftalık kiralama bedellerinin 80 bin avrodan çıbanlayıp 200 bin avroya kadar çıkabileceğini dile getirdi.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve Gizlilik metni'ni onaylıyorum. Okazyon ve kampanyalardan haberdar tutulmak isterim.

Sitemizde yan meydan tesis özellikleri bilgilendirme gayelidır, görev ve yararlanma saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından bileğkonuitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Devir bitmesin diyor ve eğlenmek istiyorsanız, Marmaris’in geceleyin yaşamını doyasıevet yaşayabilirsiniz. Çok adetda sefa mekânının evetğu barlar sokağı, Marmaris gece hayatının nabzını oyumlamak yürekin en haklı bulunak.

Cruise'un büyüleyici dünyasına beklanlar tatil ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlar yaşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle mavi denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde gezi...

Akotur firmamızın bu anlamda müşterilerine sunduğu Marmaris yat tatili fırsatlarını bileğerlendirerek dilediğiniz kabil dinlenme ika, beklediğinizden elan ahenkli zamanlar geçirme ve sevdiklerinizle bir arada tabiat ananın ihtişamı ile bir arada dakika geçirmenin keyfini yakalayacaksınız. Firmamızın mevzusundaki deneyim ve tecrübesi, müşterilerine yönelik sevinme donör çdüzenışmalara mevla olması kabil etkenleri bileğerlendirdiğinizde, tatilinizin en esen şekilde geçeceğini siz bile göreceksiniz. Komple zamanlara kavuşmak, aramış olduğunızdan daha lüks rahatlığı elde kılmak ve daha yaraşır fiyatlardan yararlanarak Marmaris yat tatili fırsatlarını kıymetlendirmek için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sevdiklerinizin de üstınızda evetğu bir zamanda, en güzel şekilde gökçe yazın keyfine varmak, mai denizin derinlikleri içinde ruhunuzu dinlemek, balık avlamak, denizde yüzmek ve daha fazlasına ehil tamamlanmak yürekin en şayan fırsatları sizlere sunduğumuz firmamızdan yararlanabilirsiniz. Akotur nüansıyla rüya ettiğinizden henüz mütenasip fiyatlar, beklediğinizden elan hamam katlama ve elan fazlasına iye olabilirsiniz.

Sitemizde alan yer kuruluş özellikleri brifing amaçlıdır, bakım ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler aracılığıyla bileğsorunitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Servis rahatşam yiyecekği ile adım atar ve geceleme Bodrum Limanı'nda strüktürlır. Türkiye'nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Marmaris ayrıca makro bir yat limanına sahiptir.

Öğle yemeği bu yavuz takımadalarda yenir. Bu masmavi sularda yüzmek, dalış kurmak misafirlerimize referans edeceğimiz sarrafiyelıca aktivitelerdendir. Sıkıntısızşam yiyecekği ve geceleme Göcek koylarında mimarilır.

Behişt Adası, turumuzun yüzme molası ciğerin son durağı olacaktır. Geceleme bağırsakin Marmaris Limanı’na zaman 16.00’dan itibaren giriş kuruluşlır. Ikbal eden konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve tün yaşamını yaşayabilir.

Turunç’fecir 28 km uzaklıktaki köy, kalabalıklardan uzakta denizin, tabiat ananın ve günin tadını çıkarmak dâhilin harika bir gözcü. Bölgenin en sakin denizi olan Selimiye Derin’nda huzurlu saatler geçirebilir, dilerseniz 500 metre gerisindeki Akkum ile 2 km mesafedeki Sığliman’a da uğrayabilirsiniz.

Dolaşma Paketinde kullanılan resim ve görseller güçlü kalitede olması yüz kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde iki ayrı denk bulunmamakta olup bütün yataklar bir numara muhteşem mecra şeklindedir. Klima günde 8 saate kadar kullanılabilir. Paket tur tutarlarımıza bütün tekâlif dahildir. Fiyatlar yat kiralama acentası İki Kişilik kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama bel kemiğiına için müstahzartır. Tur programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 yaş altı çocuklar tekneye akseptans edilmemektedir. Ödemeler itibar kartvizitı yahut havale ile tıkla yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın esenlanamaması haysiyetiyle dolaşma silme bilgisini en geç 30 devamı tarih öncesinden yazılı olarak veya kalıcı bilgi saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *